AYRICALIK KATAN MARKA: EFES ALÜMİNYUM RADYATÖR

Efes, 1997 yılında, alüminyum metali ve teknolojileri konusunda Türkiye'deki sayılı isimlerden biri olan Uçak Y. Mühendisi Durmuş SALAR tarafından kurulmuştur. Zamanla Efes alüminyum radyatör ve havlupan, sağlamlık ve estetikle özdeşleşmiş, firmanın kalite imajı proje sahipleri arasında yayılmıştır.

Efes alüminyum radyatör ve havlupan, önce yurtiçi, sonra yurtdışında prestijli projeler tarafından tercih edilmiş; Efes, projelere değer katan bir marka haline gelmiştir. Referanslar linki altında ayrıntılı olarak görülebilecek bu projeler arasında Türkiye'nin önde gelen banka, villa grubu, otel ve restoranları, üniversiteleri, rezidans tipi daireler, Kazakistan'daki Chevron Petrol Lojmanları, yine Kazakistan ve Azerbaycan'daki birçok bakanlık binası yer almaktadır.

Devamlı daha iyiye ulaşma çabası, alüminyum radyatörlerde birçok teknik ve estetik geliştirmeyi beraberinde getirmiştir. Ahşap desenli radyatör, 8 adet tasarım tescil ve faydalı model belgesi, özgün montaj elemanları bu yeniliklerden yalnızca bazılarını teşkil etmektedir.

Efes'in hedefi, Türkiye ve dünyada özgün alüminyum radyatörlerin avantajlarını sürekli daha fazla kullanıcıya yaşatmaktır.


durmuşsalar
durmuşsalar